nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Vlak+ Rock for People 2023

Platnost od 15.5.2023 do 12.6.2023

Co je Vlak+ Rock for People?

Od 8. do 11.6.2023 se v Hradci Králové koná oblíbený hudební festival Rock for People. Cestujte s námi do Hradce Králové pohodlně vlakem a ušetřete díky slevě Vlak+ Rock for People.

Kde koupit jízdenku na ROCK FOR PEOPLE

  • pouze v aplikaci Můj vlak (verze 2.10.0 a novější)

Vlak+ Rock for People 2023

  • pohodlná cesta do Hradce Králové a zpět vlaky ČD z celé České republiky
  • cenově výhodné jízdenky s možným využitím všech běžných slev, například pro děti a studenty
  • navíc dodatečná sleva 30 % na cestu ZPĚT

Jak si koupit jízdenku se slevou Vlak+ Rock for People 2023

Jízdenku se slevou Vlak+ Rock for People 2023 lze zakoupit pouze v mobilní aplikaci Můj vlak.

  • Pro cestu TAM ve dnech 7. až 11.6.2023 dostanete nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou vám aplikace Můj vlak nabídne. Může to být Flexi jízdenka, Flexi zvýhodněná jízdenka nebo Vázaná jízdenka, a to včetně využití všech vašich slev pro děti, studenty nebo třeba držitele In Karty se slevovou aplikací.
  • V nabídce jízdenek nebo z baneru si zvolte slevu Vlak+ Rock for People 2023 a pro cestu ZPĚT ve dnech 8. až 12.6.2023 dostanete opět nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou vám aplikace Můj vlak nabídne, a navíc se slevou 30 %.
  • Jízdenku pro cestu ZPĚT je nutno aktivovat potvrzením účasti cestujícího na festivalu. Potvrzení účasti probíhá načtením příslušného QR kódu přes aplikaci Můj vlak, který je v areálu festivalu dostupný po celou dobu konání festivalu. Při aktivaci jízdenky pro cestu ZPĚT je nutné mít funkční připojení k internetu a zapnutá polohová data pro ověření polohy.

NEZAPOMEŇTE!
Bez aktivace zpáteční jízdenky pomocí QR kódu na místě přes aplikaci Můj vlak je celá zpáteční jízdenka neplatná a je nutné si zakoupit novou jízdenku!


Informace o festivalu Rock for People 2023


Úvod Aktuality