nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Mobilní aplikace Můj vlak

Mobilní aplikace Můj vlak

Co je mobilní aplikace Můj vlak?

Nedávejte ucho na koleje! S naší aplikací Můj vlak v mobilním telefonu vždy víte, za jak dlouho to přijede. Stáhněte si zdarma v App Storu a Google Play.

Stahujte v App Storu   Stahujte v Google play

QR kód odkazující na stažení mobilní aplikace

Aplikace Můj vlak je určena pro chytré mobilní telefony nebo tablety, je vytvořena ve verzích Android a iOS a je dostupná ke stažení zdarma. Hlavním cílem aplikace je komplexní informační servis pro cestu vlakem. Snadno si vyhledáte spojení, zakoupíte jízdenku a pak můžete průběžně sledovat informace o jízdě vašeho vlaku. Aplikace vás sama upozorní na výluky, mimořádnosti a opatření s nimi souvisejícími. Dozvíte se také nástupiště a kolej, odkud odjíždí váš vlak. Aplikace vás upozorní i na blížící se přestup nebo nově vzniklou mimořádnost, která ovlivní jízdu vašeho vlaku.

Základní funkce

  1. Spojení – slouží pro vyhledání spojení, zjištění kompletních informací o spojení a k přímému nákupu jízdenky
  2. Vlak – snadno zjistíte kompletní informace o vlaku a průběžné informace o jeho jízdě
  3. Stanice – kompletní přehled informací o zvolené stanici, včetně aktuálních odjezdových tabulí (přehled odjezdů vlaků včetně informací o jejich případném zpoždění, nástupišti a koleji)
  4. Jízdenky – správce zakoupených jízdenek pro jejich snadné zobrazení průvodčímu při kontrole ve vlaku a pro rychlé opakování nákupu již jednou zakoupených jízdenek

Zprostředkování SMS jízdenky MHD

Kupte si jízdenku MHD a svezte se veřejnou dopravou až do cíle vaší cesty. Aplikace Můj vlak vám připraví SMS ve správném tvaru pro dané město. SMS sami odešlete a do 2 minut obdržíte SMS jízdenku MHD.

 


Otázky a odpovědi

Úvod Typy jízdenek Jak koupit jízdenku