nebo registrovat
0 položek 0 Kč

IN 50

Platnost od 10. 12. 2023

IN 50

Co je IN 50?

Pořiďte si In Kartu a cestujte o polovinu levněji! S aplikací IN 50 získáte až 50% slevu na jízdenky a další výhody. Pokud vlakem cestujete často nebo pravidelně dojíždíte, nákup aplikace IN 50 se vám určitě vyplatí. Sleva IN 50 je vhodná také pro aktivně cestující důchodce do 65 let.

Kde a jak získat IN 50?

  • u pokladní přepážky
  • v e-shopu
  • v mobilní aplikaci Můj vlak

Varianty slevy IN 50

  • pro dospělé
  • pro důchodce

S aplikací IN 50 získáte slevu 50 % na Flexi základní jízdenky a Traťové jízdenky pro dospělé. Traťové jízdenky (týdenní, měsíční, měsíční 10 – dní, tříměsíční) jsou vhodné zejména pro denní dojíždění.

Za zvýhodněné ceny si můžete zakoupit také Flexi zvýhodněné a Vázané jízdenky.

Sleva IN 50 je nahraná na In Kartě. In Kartu můžete zároveň použít jako elektronickou peněženku a při platbě u pokladny nebo u průvodčího s sebou nemusíte mít hotovost.

IN 50 si můžete koupit na 1 rok nebo 3 roky.


Děti, junioři, studenti ve věku od 18 do 26 let, invalidi III. stupně, držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P a cestující ve věku 65 let a starší si mohou zakoupit slevovou aplikaci IN 50 1T na In Kartu a cestovat tak výhodně v 1. třídě našich vlaků.

Více informací o slevě IN 50 1T


Jízdenku nelze použít pro vnitrokrajské cesty osobními vlaky (Os) a spěšnými vlaky (Sp) na území Zlínského, Plzeňského, Jihomoravského a Moravskoslezského kraje.


Otázky a odpovědi

Úvod Typy jízdenek Vnitrostátní jízdenky